זוהרית בולטין – בוטיק הפאות שלך

שלום לך!

הקמתי את הגלריה האמנותית לייצור פאות לאחר יותר מ-10 שנים שבמהלכן נחשפתי לשיטות ייצור שונות בארץ ובחו"ל, כשנוכחתי לראות שנשים רוצות לקנות פאות איכותיות אך היחס האישי והשרות חשובים להן לא פחות... ומעבר לחיפוש אחרי 'מותג על', קיים חיפוש אחר מישהי שפשוט תבין אותי ב'גובה העיניים' ו'תתן לי את המענה וההרגשה הטובה'. אלו משפטים ששמעתי לא פעם מלקוחות שהיו מגיעות אליי בתחילת דרכי, והבנתי שמה שמעניין בסופו של דבר את הלקוחה זה איך תתאים לה הפאה, והאם היא בוודאות תהיה מרוצה.

אך קודמת לכך עבודה רבה...

אני אוהבת את המפגש האישי עם כל לקוחה ושואפת להגיע ל-100% הצלחה עם כל לקוחה שמגיעה אלי.

ברוך ה', הלקוחות היוצאות מכאן הן תמיד חוזרות... והופכות לחברות ממש, וזה תמיד מחמם את הלב. המכתבים שהן כותבות לי והחברוּת שנוצרת מדהימה אותי כל פעם מחדש. אתן חלק מהמקום והאווירה המשפחתית והנעימה כאן. הלקוחות מרוצות וממליצות בזכות היחס האישי שקיבלו בבוטיק, התחושה שלהן שההשקעה מצידן קיבלה מקום של כבוד! וניתנה להן מלוא תשומת הלב, עד אחרון הפרטים הקטנים באווירה שקטה ונינוחה - וזוהי בעצם ההצלחה שלי!

הכלות שמגיעות אלי מרגשות אותי כל פעם מחדש... הן מרגישות נסיכות בבוטיק המפואר והיוקרתי, ונהנות מהתצוגה העדכנית שמאפשרת להן למדוד ולחוות את התהליך בצורה נעימה ובטוחה, כי בשבילן זו הפעם הראשונה...

המומחיות שלנו היא התאמה לאישיות האשה ולמבנה הפנים, והיצירה הגדולה הראשונה שלי היתה "קטלוג הפאות - להיות אשה זה אמנות" שבו תוכלי לצפות בהנאה כאן באתר, וברור לי שתמצאי את עצמך...

מתוך המגוון הרחב של נשים שזכיתי להכיר, למדתי להתבונן בדקויות ולראות מעבר... להבין את הצורך העמוק יותר, שפעמים חבוי וצריך פשוט לגלות אותו. ההיכרות האישית שלי עם עצמי, היכולות והעצמה שמתגלית בנו במהלך המסע של חיינו - היא שמאפשרת צמיחה מתמדת.

תודה שזכיתי להיות חלק משמחות של הרבה משפחות מישראל, ותודה על היצירתיות, הכשרון, האהבה והתשוקה המפעפעת בי עם כל יצירה ועשיה חדשה של יצירת אמנות בפאנות.

שלכן,

זוהרית בולטין

  • סטטוס: חדשה
  • סוג פאה: טבעית
  • סוג שיער: מתולתלת
  • צבע שיער: חום בהיר

הגעת למגבלת המודעות החינמיות!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

ברוכה הבאה לפורטל חיפוש הפאות ואביזרי שיער הגדול בישראל

שליחת הערה בנוגע למודעה: זוהרית בולטין – בוטיק הפאות שלך